Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Nabízíme prodeje Thajsko ostrov Ko Lanta 

a také nabízíme pronájmy nemovitostí pro Vaši dovolenou na ostrově Ko Lanta

 

Ko Lanta - ostrov, který je velice oblíbený turisty, ale také se začínají o toto místo zajímat invetoři a zájemci, kteří hledají nemovitosti pro sebe)

Možnosti koupě v Thajsku máte buď formou nájmu na 30 let s možným dalším prodloužením 30 let - bohužel nemůžete jako cizinec vlastnít pozemk, půdu a proto musíte mít formu nájmu. Vše máe podloženo kontraktem, smlouvou. Po dobu smlouvy můžete nemovitost prodat dále třetí osobě a ta přebere smlouvní vztah za Vás. 

Dům - můžete mít v Thajsku jako cizinci a vyřídíte si tuto knížku po pořízení pozemku a následně domu. Knížka je dokladem o vlastnictví domu. 

Další možnost koupě je založení thajské firmy, společnosti. Záleží na každém zájemci, kterou formu si vybere. 

Na internetu dnes naleznete mnoho článku o pořízení nemovitosti a určitě si vyberete formu, která Vám vyhovuje. 

Ko Lanta je malebný ostrov, který nabízí již velké možnosti. Jsou tady sítě obchodů, restaurací, kaváren, klinik a lékáren a nemusíte se obávat, že budete na pustém ostrově. 

Služby jsou zde na velice dobré úrovni. 

Plaže jsou tu na výběr pro každého od písčitých krásných pláží, ale najdete zde i pláže, kde jsou kameny, pro někoho zajímavé pro šnorchlování. 

Ostrov je vzdálen od letiště Krabi cca 80 km a dostanete se na něj přes ferry, která Vás doveze na další stranu ostrova a přímo na Ko Lantu se již dostanete novým mostem. 

Na ostrově jsou skoro každý den místní thy, kde máte možnost zakoupit čerstvou zeleninu a ovoce, čerstvé ryby, koření a mnoho dalších výrobků. 

Půjčovny motorek jsou na ostrově a můžete si zde půjčit také auto. 

Na ostrově si můžete vybrat cestovní kancelář, která Vám zajistí výlety a postará se o vše) Jsou na velice dobré úrovni a výlety Vám připraví dle Vašeho přání. 

Výlety jsou velice oblíbené a můžete se během svého pobytu nechat provést okolními ostrovy jako jsou např.: PHI PHI, které patří mezi nejoblíběnější navštěvované ostrovy.

Ale samozřejmě je zde mnoho dalších ostrovů a míst, které můžete z Ko Lanty navštívít. 

Pokud hledáte ubytování můžeme Vám zajistit ubytování - pro rodiny a také pro  skupiny mx. do 10 lidi v luxusní vile s bazénem a krásným výhledem na moře a okolní ostrovy. 

V případě pokud uvažujete o koupi nemovitosti a Ko Lanta Vás zaujala neváhejte mne kontkaktovat.

 

Momentálně v nabídce:  

Samostatná vila 5+kk, 2 kuchyně, 3 koupelny, 2 terasy a sřešní terasa s výhledem. Vila má má 2 samosttné apartmány s krásným výhledem na moře a okolní ostrovy. Vila má bazén a zázemí u bazénu. Nachází se v zástavbě luxusnějších domů, cena 490 000,-Eur

Menší thajský domek v resortu s bazény, 2 ložnice, obývací pokoj, koupelna, 2x toaleta, terasa a venkovní kuchyň, zahrada, kde jsou plamy a trávník. 

Cena 3 700 000,-Kč

Novinka: moderní vila 6+kk s bazénem, pozemkem, cena 15 000 000BTH. (thajský bath)

Pronájem:  

vila IL VILLA, s výhkledem na moře a ostrovy Phi Phi, bazén a relaxační zóna s lehátky a posezením, možnost pronámu samostatné apartmány, nebo celá vila. Mximálně 10 osob. V  případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

 

Všechy tyto nabízené domy jsou v blízkosti moře na motorce cca 5 minut jste na pláži a také máte cca 5 min obchody, restaurace, kavárny a další obchody. 

Další nemovitosti můžeme zajistit dle Vašeho přání a cenové představy. 

 

Iveta Vašková - whatsapp +420 603 252 019

 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci