Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » DEVELOPERSKÉ PROJEKTY PRAHA a okolí

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY PRAHA a okolí

 

​DEVELOPERSKÉ PROJEKTY PRAHA a okolí

V lokalitách Praha západ a Středočeský kraj Vám nabízíme velice zajímavé projekty, domy a luxusní vily ve výstavbě, ale také již dokončené luxusní domy a vily.

Projekty jsou převážně v lokalitě Vysoký Újezd obec Vám nabízí velice lukrativní umístění s velice dobrou dostupností do hlavního centra Prahy.

Stanice metra Zličín je autem do 15 minut. Obchodní centrum Metrolole Zličín, Home Park, Globus, Tesco do 15 minut autem. 

Nabízíme jak samostatné domy, luxusní vily s vlastním pozemkem, tak jsou k dispozici také dvojdomy, které mají samostatné vchody a pozemky od 500m2 a více. 

U projektů je vždy kladen důraz na kvalitu a nízké náklady na bydlení. 

Projekty jsou nadčasové a jsou vhodné pro zájemce, kteří hledají domy s chytrým ovládáním. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám předvedeme projekty osobně, kdy budete mít možnost se seznámit na osobní prohlídce se vzorovým domem. 

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Váš dům, byt.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Aktuální nabídka poslední 2 domy, bungalov: 

Prodej moderní a ekologické novostavby, dřevostavba, ekodům. Jedná se o lokalitu Vysoký Újezd okres Beroun. Pozemek o rozloze 527 m2 Vám nabízí možnost relaxace a pohodlí u Vašeho bydlení. Dům je vždy v sousedství s dalším domem, každý dům má svůj samostatný pozemek. Velikost domu 4+kk, 119,27 m2. Popis: předsíň, obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu. Dále předsíní pokračujete do dalších 3 samostatných pokojů a 2 koupelen. Hlavní ložnice je s větší koupelnou. V předsíni je dostatek místa na vestavěné skříně, dále je zde technická místnost. Ze všech pokojů jsou vstupy na terasu. Interiér je řešen velice kvalitními materiály, včetně vybavení koupelen, jsou zde dodávány kvalitní podlahy, obklady, sanita, interiérové dveře, kvalitní okna - třívrstvá. Funkce ekodomu chrání domov před únikem tepla, stejně jako přírodu nadměrnou ekologickou zátěží. Před domem jsou vybudovány místa pro stání pro Vaše auta a dále je zde fotovoltaický panel - pro Vaše auto. Vytápění domu tepelným čerpadlem, rekuperační výměník, dálkové ovládání domu. Domy jsou již dokončené a máte možnost si zakoupit poslední 2 domy, které jsou ještě k dispozici. Cena 8 294 000,-Kč

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Vás dům.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Domy - vilový styl ve výstavbě 6 domů: 

Prodej novostavba, dřevostavba, ekodům, který je velice moderní a ekologický. Jedná se o lokalitu Vysoký Újezd, okres Beroun. Pozemek o rozloze 688 m2 Vám nabízí možnost relaxace a pohodlí. Dům ve stylu vily je vždy v sousedství s dalším domem - vilou, každý dům má svůj samostatný pozemek. Velikost domu 4+kk, 119,45m2. Jedná se o patrový dům, který je řešen velice atypicky. V 1NP je velice prostorný obývací pokoj s kuchyní, krásným výhledem do přírody a vstupem na terasu, která Vám nabízí opravdu krásný výhled do okolní krajiny. V přízemí domu jsou pokoje, koupelny a je zde možnost vstup na zahradu. Dům bude mít jak vstup z 1NP, tak i z přízemí. Interiér je řešen velice kvalitními materiály, včetně vybavení koupelen. Jsou zde dodávány kvalitní podlahy, obklady, sanita, interiérové dveře, kvalitní okna - třívrstvá. Funkce ekodomu chrání domov před únikem tepla, stejně jako přírodu nadměrnou ekologickou zátěží. Před domem jsou vybudovány místa pro stání pro Vaše auta a dále je zde fotovoltaický panel - pro Vaše auto. Vytápění domu zajištěno tepelným čerpadlem, rekuperační výměník, dálkové ovládání domu. Výstavba již zahájena, máte možnost si zakoupit posledních 6 domů. Tento typ rodinného domu Vám nabídne velice moderní design. Jedná se o velice kvalitně provedený dům, který je určen pro náročné zákazníky, kteří mají rádi technologie a moderní styl bydlení. Cena 8 821 000,-Kč

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Vás dům.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

 LUXUSNÍ DŮM: 

Prodej 1 samostatného luxusního domu, který je již dokončen. Nachází v lokalitě Vysoký Újezd v zástavbě dalších luxusních domů. V nabídce je již pouze 1 dům. který nabízí plochu domu 280m2 a plochu pozemku 1304m2. Jedná se o nadčasové rodinné domy, které vynikají moderním provedením konstrukcí zahrnující nejnovější materiály a postupy. Firma, která domy staví spolupracuje s předními výrobci stavebních materiálů. Domy jsou celozděné ze systému Porotherm, vodorovné konstrukce jsou železobetonové, hladké sádrové omítky, okna jsou s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi. Domy jsou vybaveny luxusními zařizovacími předměty, dlažbami a dřevěnými podlahami. Za bezkonkurenční nabídku, kterou pro Vás máme, je zajištění vytápění včetně ohřevu teplé vody a chlazení v letních měsících pomocí tepelného čerpadla. Toto nadstandardní vybavení řadí tyto domy do nízkoenergetického standardu a výsledkem je moderní řešení domu s maximálním využitím vnitřního prostoru spolu s bezstarostným provozem a minimálními náklady. Cena 14 550 00,-Kč

PROJEKT LUXUSNÍ VILY, 6 domů 

Nabízíme Vám projekt, který nabízí moderní a energeticky velmi úsporné zděné vily s užitnou plochou až 292m2. Projekt se nachází v lokalitě Vysoký Újezd je pouhých 15 minut od Prahy, městská část Zličín, velice dobrá dostupnost na pražský okruh a do dalších částí Prahy. V projektu je v nabídce 6 moderních domů - vil a můžete si vybrat pozemek od 864 - 1051m2. Vily jsou v přízemí rozděleny na dvě části a to hlavní, kde je obývací pokoj, kuchyň, zázemí, koupelny a druhou, kde může být Vaše ložnice, nebo pracovna. V druhém nadzemním podlaží jsou umístěny tři samostatné pokoje s koupelnou. Jedná se o projekt, který splňuje požadavky náročného klienta. Developerská společnost, která se zabývá výstavbou se již řadu let zabývá výstavbou kvalitních nadčasových rodinných domů, které vynikají moderním a bezkonkurenčním dispozičním řešením zajišťující nadstandardní velikost vnitřního prostoru. Projekt se nachází nedaleko nově rozšiřujícího se centra ve Vysokém Újezdu, kde vzniká nové náměstí s moderními byty a s občanskou vybaveností. Cena od 14 904 000,-Kč

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Vás dům.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Unhošť - projekt nabízí byty, které budou dostupné v roce 2021, 97 bytů.  

Nyní již probíhá prodej bytů a z 50 % jsou již byty prodány. Jsou v nabídce byty od 1+kk - 4+kk. 

Jsou zde velice zajímavé ceny a byty jsou vhodné také na investici. 

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+kk, který se nabízí v projektu, kde bude celkem 97 bytů a jedná se o velice moderní novostavbu ve městě Unhošť. Byt bude v 1NP, plocha bytu je 35,7 m2, včetně terasy, která je o výměře 11,2 m2. Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje, který bude společný s kuchyňským koutem, koupelny a terasy. V bytě budou moderní interiéry, kde bude kladen důraz hlavně na kvalitu interiéru. K bytu je nutno dokoupit garážové stání a sklepní kóji v ceně 249 500,- Kč. Dokončení projektu bude na jaře 2021. Projekt bude zajišťovat developer, který má za sebou již další zajímavé projekty domů a vil.

Cena bytu: 2 252 250,-Kč + garážové stání a sklep 249 500,-Kč. 

Nabízíme Vám k prodeji byt o velikosti 2+kk, který se nabízí v projektu, kde bude celkem 97 bytů a jedná se o velice moderní novostavbu ve městě Unhošť. Byt bude v 1NP, plocha bytu je 53m2, včetně terasy, která je o výměře 16,6 m2. Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje, který bude společný s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a terasy. V bytě budou velice moderní interiéry, bude kladen důraz hlavně na kvalitu. K bytu je nutno dokoupit garážové stání a sklepní kóji v ceně 249 500,- Kč. Dokončení projektu bude na jaře 2021. 

Cena 2 820 450,-Kč + garážové stání a sklep 249 500,-Kč. 

Další byty na vyžádání. 

V případě Vašeho zájmu Vám byt vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Vás byt.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Financování koupě projektů, domů, vil a bytů Vám zajistíme financování našim IL REALITY specialistou, který má na starosti tyto projekty. Vše k Vaší spokojenosti!

 

PRAHA zajímavé projekty - rezidence - byty a investiční příležitosti koupě jednotek:

V samotném centru města Prahy 1 Vám nabízíme luxusní byty v rezidenci, kde je samostatná recepce, posilovna, parkovací místa - najdete zde luxusní zázemí pro Vaše bydlení v samotném centru města. Pokud hledáte byty 4+kk od 100m2 a více jste tady správně! Máte možnost vybrat si byt dle svých přání a bydlet v luxusním bytě v centru Prahy. Některé byty jsou nabízeny tak, aby jste měli možnost vybrat své interiéry dle svých představ. Na Vaše přání Vám byt vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám vše zajistí dle Vašeho přání.

V rezidenci jsou k dispozici velké terasy, parkovací místa - pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Další byty lokality: Vršovice, Vinohrady, Žižkov a další lokality Prahy. Zde Vám nabídneme byty - 1+kk - 4+kk - další informace na vyžádání. Jedná se o nové byty, které budou k dispozici již plně zrekonstruované a také ve stavu, kdy budete mít možnost si vybavit interiér bytu dle svých představ.

Investiční příležitosti: jednotky, které jsou v lokalitě Praha 5 a jsou ve stavu před dokončení a do konce roku budou dokončené jednotky již k užívání.

Můžete zde pořídit jednotku 1+kk od 2 400 000,-Kč. Je zde veškeré zázemí pro nájemníky: posilovna, recepce, prádelna, občanská vybavenost, Lídl vedle domu. Bytovou jednotku Vám na přání vybavíme veškerým nábytkem na míru, kuchyní, nábytkem do koupelny a předsíně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Možnost také zakoupení komerčního prostoru v objektu, kde můžete mít svou kancelář - firmu - můžete zde provozovat svou provozovnu, bude zde dostatek zákazníků, kteří budou bydlet v samotném objektu. Kapacita omezená - volejte, co nejdřív.

Další investiční příležitost se nabízí v lokalitě Prahy 2, kde máte možnost pořídit jednotku od 1+kk - 3+kk.

Cena 1+kk od 2 990 000,-Kč. Ceny se odvíjí od velikosti jednotky. Nájemníci mají veškeré zázemí, recepce, posilovna, prádelna a další vybavenost. Dokončení 2021. Již nyní probíhají rezervace!

Pokud máte zájem o investiční příležitosti kontaktujte nás! Postaráme se Vám o vše - vybavení jednotky a postaráme se Vám o samotný pronájem, kde Vám najdeme vhodného nájemníka!

 

Prohlídky a více informací Vám poskytnou:  

majitelka IL REALITY Iveta Vašková, [email protected]

manažer IL REALITY Bc. Iveta Figura, [email protected]

IL REALITY, 603 252 019

V případě pokud jste majitelé projektů a  máte zájem o prodej Vašich projektů – byty, domy, pozemky rádi Vám nabídneme naše služby – PRODEJ VAŠICH PROJEKTŮ!