Rychlé vyhledávání
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O nás

O NÁS

IL REALITY rodinná česká realitní kancelář Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej, pronájem a nákup nemovitostí. Vlastníme svou značku IL REALITY, která je zapsaná pod ochrannou známkou ve vlastnictví společnosti IL GROUP, spol. s.r.o., kde je majitelkou Iveta Vašková, která je zakladatelkou společnosti. Máme dlouholeté zkušenosti v obchodní a realitní činnosti a nabízíme Vám velice profesionální, individuální a lidský přístup, který je zárukou plynulého prodeje Vašich nemovitostí. Společně se svou dcerou Bc. Ivetou Figura, která je manažerkou realitní kanceláře zajišťují úspěšné a plynulé prodeje, pronájmy Vašich nemovitostí.

V dnešní době, kdy je na trhu mnoho realitních kanceláří nabízíme klientům zázemí menší rodinné realitní kanceláře, která si klade důraz na kvalitu a ne na kvantitu. Nemáme velké a honosné  kanceláře, kde pracuje velký počet makléřů a nenabízíme stovky nemovitostí, které jsou někdy již prodané. To u nás nenajdete. U nás najdete pouze aktuální nemovitosti, které dobře známe a jejich majitelé je nám osobně svěřili na prodej. Pracujeme s citem, rozumem a s kouskem srdce.   

Vaši nemovitost Vám prodáme za co nejvyšší možnou cenu a vždy se s Vámi domluvíme na výši naší provize, která je odměna za naší dobře odvedenou práci. 

Ke každému prodeji přistupujeme zodpovědně a jsme po celou dobu prodeje s Vámi v kontaktu. 

Spolupracujeme s profesionálním fotografem, který zajistí aktuální fotografie, které jsou základem každé nabídky. 

 Ženy v realitách a ještě k tomu v rodinném prostředí je naše vizitka úspěšného prodeje. 

Našimi klienty jsou převážně lidé, kteří nás vyhledali na základě našich recenzí a doporučení od svých známých, nebo rodiny a to je pro nás velká pocta, protože doporučení je pro nás největším poděkováním. 

Prodáme Vám nemovitost v Praze, Ostravě. V Praze se specializujeme převážně na Prahu 5 a okolí, kde máme aktuální přehled o realitním trhu, ale nabízíme naše služby i v jiných částech Prahy a okolí, kde Vám zajistíme prodej Vašich nemovitostí. 

Pro naše VIP klienty - developerské společnosti zajišťujeme prodeje nejen v Praze, ale také v lokalitách Vysoký Újezd okres Beroun a okolí, kde nabízíme projekty a také již dostavující se a hotové domy. 

Zajišťujeme prodeje projektů, rezidencí, řadových domů a luxusních domů na klíč a to pro významné společnosti. 

Zajišťujeme v Praze pronájmy luxusních kanceláří, které vlastní mezinárodní společnosti a také významné České firmy. 

IL REALITY Vám zajistí prodeje a pronájmy v Ostravě, kde zajišťujeme realitní služby již přes 18 let. Máme zde mnoho spokojených klientů, kterým jsme již prodali a nebo pronajali jejich nemovitosti. 

IL REALITY 603 252 019, [email protected], [email protected]

Manažer IL REALITY Bc. Iveta FIGURA

Proč si vybrat právě IL REALITY?  

Doporučujeme svým klientům ať prodávají svou nemovitost pouze přes 1 realitní kancelář!

Důvody: 

 • pokud se nemovitost na realitních portálech objeví vícekrát budí to dojem, že se špatně prodává a majitel ji potřebuje rychle prodat.
 • inzerce Vaší nemovitostí pod více RK má pak za následky, že je často uváděná jiná cena a odlišné informace o nemovitosti, působí to neprofesionálně.
 • inzerce pouze u jedné RK Vám zajistí, že se makléř bude Vaší zakázce plně věnovat, informovat Vás o připravovaných prohlídkách a bude Vás provádět celou prodejní transakcí Vaší nemovitosti. 
 • pro Vás znamená prodej přes jedinou RK komunikaci pouze s jedním makléřem, ušetříte svůj čas a náklady, získáte vždy potřebné aktuální informace o probíhajícím obchodu. 
 • prodej přes jedinou RK Vás nebude nutit stále snižovat cenu, jeden prodejce nemusí bojovat s další RK, která snižuje cenu i bez souhlasu majitele. Tomu se vy vyhnete a dostanete cenu, kterou požadujete. Samozřejmě vy jste majitel a jedině vy dáváte pokyny ke snížení ceny! 
 • výhradní smlouva není strašák, ale zajištění plynulého prodeje u profesionála. Kvalitní makléř prodává pod výhradní smlouvou - zde je vždy záruka úspěšného prodeje. Nemusíte se zavazovat na delší dobu u nás Vám výhradní smlouvu poskytneme i na kratší dobu ať si můžete vyzkoušet naše služby a v případě spokojenosti je na Vás jakou dobu si vy určíte a zda si smlouvu prodloužíte.

VYUŽIJTE NAŠE SLUŽBY A KONTAKTUJTE NÁS BRZY! 

IL REALITY - S NÁMI BEZ STAROSTÍ 

 • Česká společnost s rodinnou tradicí
 • Lidský a individuální přístup šitý klientům na míru
 • Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti našich klientů
 • Profesionální přístup našich makléřů 

zajišťujeme kompletní realitní služby: 

 • zprostředkování prodeje a pronájem nemovitostí, byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti, chaty, zahrady
 • zprostředkujeme výstavbu domu na klíč po celé ČR včetně financování výstavby - individuální přístup
 • realizujeme své projekty domy na klíč - menší developerské projekty domů na klíč 
 • využíváme profesionální realitní software na zpracování zakázek, přehledný a zajištěn rychlý export Vašich nemovitostí 
 • informovanost o celé realitní transakci
 • kvalitní právní servis včetně advokátní úschovy financí se smluvní advokátní kanceláří Praha, Brno, Ostrava, další města vždy dle dohody
 • profesionální prohlídky se zkušeným pracovníkem, majitelem společnosti, manažerem společnosti, nebo asistentem majitele  
 • kompletní příprava zakázky k prodeji, nafocení zakázky včetně přípravy interiéru k focení, export zakázky na vyhledávané realitní portály  ​
 • inzerci na vyhledávaných realitních portálech po celé ČR, zajištěná pravidelná aktualizace a topování zakázek - efektivní inzerce

na přání klienta zajistíme: 

 • kompletní financování koupě nemovitostí našim finančním specialistou IL REALITY - poradenství ZDARMA a po celé ČR. Náš specialista EVA LAMŽOVÁ OSTRAVA a okolí je Vám po celou dobu financování k dispozici a zajistí Vám kompletní financování dle Vašich požadavků. Finanční specialista má dlouholetou praxi a aktuální přehled nabídek financování od všech bankovních ústavů v ČR.

 • Eva Lamžová - finanční specialista IL REALITY, [email protected]

Centrála společnosti IL REALITY se nachází v Praze, IL REALITY jsou také v Ostravě a po dohodě zajišťujeme prodeje také v Brně a dalších městech pod vedením centrály IL REALITY.

Tým IL REALITY na našich pobočkách se Vám bude plně věnovat, jejich dlouholeté znalosti realitního trhu Vám zajistí plynulý prodej Vašich nemovitostí. Naši spolupracovníci mají přehled o aktuálním realitním trhu v dané lokalitě. Pokud máte zájem prodat plynule Vaši nemovitost, obraťte se na nás, rádi Vám nabídneme naše služby. Neváhejte nás kontaktovat a využijte služeb profesionálů! Naše odměna je spokojený zákazník!

Vždy kontaktujte centrálu a budete jednat přímo s majitelem, nebo manažerem IL REALITY. 

Kde nás najdete: 

 • Iveta Vašková sídlo: Bucharova 2657/12, Praha 13, 158 00 - Regus Nové Butovice budova C 

 • Ostrava: pouze vždy po dohodě schůzka s majitelem, nebo asistentem majitele - prostory REGUS Moravská Ostrava 
 • Je nutné si dopředu dohodnout termín, protože v kancelářích nejsme po celou dobu a jsme na prohlídkách a jednáních, děkujeme za pochopení

Majitelka RK Iveta Vašková, zástupce majitele: Bc. Iveta Figura - ženy v realitách!

 • IČ: 46601406 
 • DIČ: CZ7162245200
 • bankovní spojení:
 • Raiffeisenbank: 8172740001/5500
 • Bucharova 2657/12, 158 00 Praha - Stodůlky
 • IL GROUP, spol. s r.o. - Bc. Iveta Figura - jednatelka společnosti

 • IČ: 25859544
 • DIČ: CZ25859544
 • bankovní spojení:
 • Raiffeisenbank: 288232002/5500
 • Bucharova 2657/12, 158 00 Praha - Stodůlky

IL REALITY podporují sportovní aktivity, kulturní akce a charitativní akce - umíme také pomáhat ostatním!

Staňte se i vy našim spokojeným zákazníkem a využijte našich služeb! 

Za realitní kancelář IL REALITY podpisy rezervačních smluv a podpisy dalších dokumentů zajišťují: 

Iveta Vašková majitelka RK

Bc. Iveta Figura na základě plné moci

Bc. Iveta Figura jednatelka IL GROUP. spol. s r. o. 

Mgr. Tomáš Pfeifer, advokát, IČ: 75775298 - smluvní advokátní kancelář

Další spolupracující osoby vždy mají aktuální plnou moc v případě zastupování v aktuálním prodeji, pronájmu.

 

Právní služby a úschovu financí zajišťují: PRAHA - OSTRAVA, BRNO a okolí:

Mgr. Tomáš Pfeifer, advokát, IČ: 75775298, Vinohradská 1597/174, 130 00 Praha - Vinohrady, evidenční číslo České advokátní komory 14784

Mgr. Tomáš Pfeifer, advokát, IČ: 75775298, Křenová 504/53, 602 00 Brno, evidenční číslo České advokátní komory 14784

Mgr. Žaneta Pröll, advokát, IČ:03433684, Sokola Tůmy 743/16, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, evidenční číslo České advokátní komory 15883

 

IL REALITY majitelka: [email protected], 603 252 019 Iveta Vašková

[email protected]

www.ilreality.cz