Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

​DEVELOPERSKÉ PROJEKTY PRAHA a okolí

V lokalitách Praha západ, Středočeský kraj Vám nabízíme velice zajímavé projekty, domy a luxusní vily ve výstavbě, ale také již dokončené luxusní domy a vily.
Projekty jsou převážně v lokalitě Vysoký Újezd okres Beroun. Obec Vám nabízí velice lukrativní umístění s velice dobrou dostupností do hlavního centra Prahy.

Stanice metra Zličín je autem do 15 minut. Obchodní centrum Metrolole Zličín, Home Park, Globus, Tesco do 15 minut autem. 

Nabízíme jak samostatné domy, luxusní vily s vlastním pozemkem, tak jsou k dispozici také dvojdomy, které mají samostatné vchody a pozemky od 450m2 a více. 

U projektů je vždy kladen důraz na kvalitu a nízké náklady na bydlení. 

Projekty jsou nadčasové a jsou vhodné pro zájemce, kteří hledají domy s chytrým ovládáním. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám předvedeme projekty osobně, kdy budete mít možnost se seznámit na osobní prohlídce se vzorovým domem. 

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Váš dům, byt.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Spolupracujeme s Českou firmou, která dodává kvalitní stínící techniku.
Moderní venkovní žaluzie, venkovní rolety, pergoly, markýzy, další technika na vyžádání. 

 

PROJEKT LUXUSNÍ VILY, Vysoký Újezd okres Beorun - JIŽ DOKONČENO! Doporučujeme zájemcům, kteří hledají luxusní bydlení!

Lokalita: Vysoký Újezd okres Beroun, poslední 2 vily na prodej! 

Nabízíme Vám projekt, který nabízí moderní a energeticky velmi úsporné zděné vily s užitnou plochou až 292m2. Projekt se nachází v lokalitě Vysoký Újezd je pouhých 15 minut od Prahy, městská část Zličín, velice dobrá dostupnost na pražský okruh a do dalších částí Prahy. V  nabídce jsou poslední 2 moderní vily a můžete si vybrat pozemek od 920 - 1051m2. Vily jsou v přízemí rozděleny na dvě části a to hlavní, kde je obývací pokoj, kuchyň, zázemí, koupelny a druhou, kde může být Vaše ložnice, nebo pracovna. V druhém nadzemním podlaží jsou umístěny tři samostatné pokoje s koupelnou. Jedná se o projekt, který splňuje požadavky náročného klienta. Developerská společnost, která se zabývá výstavbou se již řadu let zabývá výstavbou kvalitních nadčasových rodinných domů, které vynikají moderním a bezkonkurenčním dispozičním řešením zajišťující nadstandardní velikost vnitřního prostoru. Projekt se nachází nedaleko nově rozšiřujícího se centra ve Vysokém Újezdu, kde vzniká nové náměstí s moderními byty a s občanskou vybaveností. Vily jsou již dokončeny. Cena od 15 790 000,-Kč - 16 999 000,-Kč, prohlídky denně a po dohodě i o víkendu! 603 252 019 Iveta Vašková 

Moderní dvojdomy - již dokončeno, v nabídce poslední dvojdům, lokalita Vysoký Újezd POSLEDNÍ DŮM V PRODEJI!

Nabízíme Vám moderní energeticky velmi úsporný dům, který je součástí objektu dvojdomu s užitnou plochou 122 m2, pozemek 452m2. Dům Vám nabízí přízemí se zázemím, obývacím pokojem, který se spojený s kuchyní, další samostatnou ložnicí a garážovým stáním pro dvě auta. V horním patře se pak nacházejí 2 ložnice, kde jsou samostatné koupelny a dále je zde další menší pokoj, může být jako pracovna, nebo šatna. Dům má vnitřní interiérové dveře na zakázku včetně zárubní, koupelny jsou provedeny z velice kvalitních materiálů, veškerá sanita. Projekt se nachází v lokalitě Vysoký Újezd je pouhých 15 minut od Prahy, městská část Zličín, velice dobrá dostupnost na pražský okruh a do dalších částí Prahy. V nabídce již poslední moderni dům 1 bytová jednotka). Dům prodává developerská společnost, která se zabývá výstavbou již řadu let. Dům se nachází nedaleko nově rozšiřujícího se centra ve Vysokém Újezdu, kde vzniklo nové náměstí s moderními byty a s občanskou vybaveností. Prohlídky denně a také o víkendu. Cena od 9 900 000,-Kč. 

Můžete bydlet velice rychle - prohlídky denně a po dohodě také o víkendech. 603 252 019 

 

Unhošť - projekt nabízí byty, které budou dostupné v roce 2021, 97 bytů.  

Nyní již probíhá prodej bytů a z 60 % jsou již byty prodány. Jsou v nabídce byty od 1+kk - 4+kk. 

Jsou zde velice zajímavé ceny a byty jsou vhodné také na investici a nyní probíhí letní akce!

Financování koupě projektů, domů, vil a bytů Vám zajistíme financování našim IL REALITY specialistou, který má na starosti tyto projekty. Vše k Vaší spokojenosti!

PRAHA zajímavé projekty - rezidence - luxusní byty v samotném centru Prahy a také investiční příležitosti koupě jednotek:

V samotném centru města Prahy 1 Vám nabízíme luxusní byty v rezidenci, kde je samostatná recepce, posilovna, parkovací místa - najdete zde luxusní zázemí pro Vaše bydlení v samotném centru města. Pokud hledáte byty 4+kk od 100m2 a více jste tady správně! Máte možnost vybrat si byt dle svých přání a bydlet v luxusním bytě v centru Prahy. Některé byty jsou nabízeny tak, aby jste měli možnost vybrat své interiéry dle svých představ. Na Vaše přání Vám byt vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám vše zajistí dle Vašeho přání.

V rezidenci jsou k dispozici velké terasy, parkovací místa - pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Další byty lokality: Vršovice, Vinohrady, Žižkov a další lokality Prahy. Zde Vám nabídneme byty - 1+kk - 4+kk - další informace na vyžádání. Jedná se o nové byty, které budou k dispozici již plně zrekonstruované a také ve stavu, kdy budete mít možnost si vybavit interiér bytu dle svých představ.

Investiční příležitosti: jednotky, které jsou v lokalitě Praha 5 a jsou ve stavu před dokončení a do konce roku budou dokončené jednotky již k užívání.

Je zde veškeré zázemí pro nájemníky: posilovna, recepce, prádelna, občanská vybavenost, Lídl vedle domu. Bytovou jednotku Vám na přání vybavíme veškerým nábytkem na míru, kuchyní, nábytkem do koupelny a předsíně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Jednotky jsou od 1kk - 2kk. 

Možnost také zakoupení komerčního prostoru v objektu, kde můžete mít svou kancelář - firmu - můžete zde provozovat svou provozovnu, bude zde dostatek zákazníků, kteří budou bydlet v samotném objektu. Kapacita omezená - volejte, co nejdřív.

Další investiční příležitost se nabízí v lokalitě Prahy 2, kde máte možnost pořídit jednotku od 1+kk - 3+kk.

Ceny se odvíjí od velikosti jednotky. Nájemníci mají veškeré zázemí, recepce, posilovna, prádelna a další vybavenost. Dokončení 2021. Již nyní probíhají rezervace!

Pokud máte zájem o investiční příležitosti kontaktujte nás! Postaráme se Vám o vše - vybavení jednotky, pronájem, kde Vám najdeme vhodného nájemníka!

Prohlídky a více informací Vám poskytnou:  
majitelka IL REALITY Iveta Vašková, vaskova@ilreality.cz
manažer IL REALITY Bc. Iveta Figura, iveta.figura@ilreality.cz
IL REALITY, 603 252 019

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci