Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

 

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY PRAHA a okolí

Chystáme prodej domy DOLANY u KLADNA

2 samostané domy a každý bude mít bytovou jednotku o velikosti 4+1, 180m2, včetně garáže, 2 parkovací místa, terasa, zahrada cca 500m2. 

Jedná se o dvojdům, který je spojený garáží - samostatné vstupy do každého domu!

Nabízíme velice zajímavé projekty, bytové jednotky, domy a luxusní vily ve výstavbě, ale také již dokončené luxusní domy a vily.
 

U projektů je vždy kladen důraz na kvalitu a nízké náklady na bydlení. 

Projekty jsou nadčasové a jsou vhodné pro zájemce, kteří hledajíbyty a domy s chytrým ovládáním. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám předvedeme projekty osobně, kdy budete mít možnost se seznámit na osobní prohlídce se vzorovým domem. 

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Váš dům, byt.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Spolupracujeme s Českou firmou, která dodává kvalitní stínící techniku.
Moderní venkovní žaluzie, venkovní rolety, pergoly, markýzy, další technika na vyžádání. 

 

Nyní aktuálně v nabídce: 

 

Atypický moderní dům Vysoký Újezd, okres Beroun, 235m2, jedinečný projekt, krásný výhled na Prahu a okolí, projekt master desing, nyní probíhá výstavba, pozemek 1 588m2 Cena: pouze na vyžádání.

PROJEKT LUXUSNÍ VILY, Vysoký Újezd okres Beroun. DOKONČENO! VŠE PRODÁNO! 

Lokalita: Vysoký Újezd okres Beroun vše PRODÁNO!!!

Moderní dvojdomy Vysoký Újezd - PRODÁNO!

POZEMEK VYSOKÝ ÚJEZD - slunný pozemek, který je v sousedství lesíku má veškeré sítě a je o velikosti 880m2. 

Pozemek je situován v nově vybudované části obce Vysoký Újezd, která nabízí nové komunikace, nové osvětlení a je zde nová výsadba zeleně.

Jedná se o velice lukrativní pozemek, který v zadní části pozemku nesousedí se stavební parcelou, ale s pozemkem, který je určen jako zelená plocha. Pozemek je připravený k výstavbě domu a můžete si začít připravovat svůj projekt a  dále vyřizovat stavební povolení. Cena na vyžádání. 

Novinka byty a řadové domy Strančice! 

Dokončení podzim 2022, developer klade důraz na kvalitu a jedná se o další úspěšný projekt, developer již postavil a prodal velice zajímavé projekty. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a poskytneme další informace, budete jednat přímo s majitelem projektu. Další info a fotografie naleznete na našich stránkach v sekci prodej domy, byty. 

Financování koupě projektů, domů, vil a bytů Vám zajistíme financování našim IL REALITY specialistou, který má na starosti tyto projekty. Vše k Vaší spokojenosti!

PRAHA zajímavé projekty - rezidence - luxusní byty v samotném centru Prahy a také investiční příležitosti koupě jednotek:

V samotném centru města Prahy 1 Vám nabízíme luxusní byty v rezidenci, kde je samostatná recepce, posilovna, parkovací místa - najdete zde luxusní zázemí pro Vaše bydlení v samotném centru města. Pokud hledáte byty 4+kk od 100m2 a více jste tady správně! Máte možnost vybrat si byt dle svých přání a bydlet v luxusním bytě v centru Prahy. Některé byty jsou nabízeny tak, aby jste měli možnost vybrat své interiéry dle svých představ. Na Vaše přání Vám byt vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám vše zajistí dle Vašeho přání. Určeno pro náročné klienty. 

V rezidenci jsou k dispozici velké terasy, parkovací místa - pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Další byty lokality: Vršovice, Vinohrady, Žižkov a další lokality Prahy. Zde Vám nabídneme byty - 1+kk - 4+kk - další informace na vyžádání. Jedná se o nové byty, které budou k dispozici již plně zrekonstruované a také ve stavu, kdy budete mít možnost si vybavit interiér bytu dle svých představ.

Investiční příležitosti: jednotky, které jsou v lokalitě Praha 5 a jsou ve stavu dokončení 2022. Možnost prohlídky vzorového byru!

Je zde veškeré zázemí pro nájemníky: posilovna, recepce, prádelna, občanská vybavenost, Lídl vedle domu. Bytovou jednotku Vám na přání vybavíme veškerým nábytkem na míru, kuchyní, nábytkem do koupelny a předsíně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Jednotky jsou od 1kk - 2kk. 

Možnost také zakoupení komerčního prostoru v objektu, kde můžete mít svou kancelář - firmu - můžete zde provozovat svou provozovnu, bude zde dostatek zákazníků, kteří budou bydlet v samotném objektu. Kapacita omezená - volejte, co nejdřív.

Další investiční příležitost se nabízí v lokalitě Prahy 2, kde máte možnost pořídit jednotku 1+kk, 2+kk, 3+kk.

Ceny se odvíjí od velikosti jednotky. Stav a vybavení jednotky je  dle Vašeho přání - můžete si dokončit interiér dle svého přání a vybavit si jednotku svým nábytkem, ale máte možnost koupit jednotku již dokončenou a vybavenou. Nájemníci mají veškeré zázemí, recepce, posilovna, prádelna a další vybavenost. Dokončení 2021. Již nyní probíhají rezervace!

Pokud máte zájem o investiční příležitosti kontaktujte nás! Postaráme se Vám o vše - vybavení jednotky, pronájem, kde Vám najdeme vhodného nájemníka!

Prohlídky a více informací Vám poskytnou:  
majitelka IL REALITY Iveta Vašková, vaskova@ilreality.cz
manažer IL REALITY Bc. Iveta Figura, iveta.figura@ilreality.cz
IL REALITY, 603 252 019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci