Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Moderní domy VYSOKÝ ÚJEZD - nyní probíhá výstavba! 

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY PRAHA a okolí

V lokalitách Praha západ, Středočeský kraj Vám nabízíme velice zajímavé projekty, domy a luxusní vily ve výstavbě, ale také již dokončené luxusní domy a vily.
Projekty jsou převážně v lokalitě Vysoký Újezd okres Beroun. Obec Vám nabízí velice lukrativní umístění s velice dobrou dostupností do hlavního centra Prahy.

Stanice metra Zličín je autem do 15 minut. Obchodní centrum Metrolole Zličín, Home Park, Globus, Tesco do 15 minut autem. 

Nabízíme jak samostatné domy, luxusní vily s vlastním pozemkem, tak jsou k dispozici také dvojdomy, které mají samostatné vchody a pozemky od 450m2 a více. 

U projektů je vždy kladen důraz na kvalitu a nízké náklady na bydlení. 

Projekty jsou nadčasové a jsou vhodné pro zájemce, kteří hledají domy s chytrým ovládáním. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám předvedeme projekty osobně, kdy budete mít možnost se seznámit na osobní prohlídce se vzorovým domem. 

V případě Vašeho zájmu Vám domy, vily vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám zajistí veškeré návrhy pro Váš dům, byt.

Můžete bydlet rychle a nemusíte se starat o vybavení - vše Vám zajistíme na klíč! 

Spolupracujeme s Českou firmou, která dodává kvalitní stínící techniku.
Moderní venkovní žaluzie, venkovní rolety, pergoly, markýzy, další technika na vyžádání. 

Prodej moderní dům, 5+kk, 190m2, garáž pro 2 auta, pozemek 820m2, Vysoký Újezd okres Beroun, , dokončení konec roku 2021, nyní probíhá výstavba domu

Prodáno!

 

Atypický moderní dům Vysoký Újezd, okres Beroun, 235m2, jedinečný projekt, krásný výhled na Prahu a okolí, projekt master desing, nyní probíhá výstavba, pozemek 1 588m2 

Cena: 22 999 000,-Kč

 

PROJEKT LUXUSNÍ VILY, Vysoký Újezd okres Beroun. DOKONČENO! VŠE PRODÁNO! 

Lokalita: Vysoký Újezd okres Beroun vše PRODÁNO!!!

 

Moderní dvojdomy Vysoký Újezd - PRODÁNO!

Novinka byty a řadové domy Strančice! 

Dokončení podzim 2022, developer klade důraz na kvalitu a jedná se o další úspěšný projekt, developer již postavil a prodal velice zajímavé projekty. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a poskytneme další informace, budete jednat přímo s majitelem projektu. Další info a fotografie naleznete na našich stránkach v sekci prodej domy, byty. 

Financování koupě projektů, domů, vil a bytů Vám zajistíme financování našim IL REALITY specialistou, který má na starosti tyto projekty. Vše k Vaší spokojenosti!

PRAHA zajímavé projekty - rezidence - luxusní byty v samotném centru Prahy a také investiční příležitosti koupě jednotek:

V samotném centru města Prahy 1 Vám nabízíme luxusní byty v rezidenci, kde je samostatná recepce, posilovna, parkovací místa - najdete zde luxusní zázemí pro Vaše bydlení v samotném centru města. Pokud hledáte byty 4+kk od 100m2 a více jste tady správně! Máte možnost vybrat si byt dle svých přání a bydlet v luxusním bytě v centru Prahy. Některé byty jsou nabízeny tak, aby jste měli možnost vybrat své interiéry dle svých představ. Na Vaše přání Vám byt vybavíme na klíč a to bytovým studiem, které Vám vše zajistí dle Vašeho přání. Určeno pro náročné klienty. 

V rezidenci jsou k dispozici velké terasy, parkovací místa - pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Další byty lokality: Vršovice, Vinohrady, Žižkov a další lokality Prahy. Zde Vám nabídneme byty - 1+kk - 4+kk - další informace na vyžádání. Jedná se o nové byty, které budou k dispozici již plně zrekonstruované a také ve stavu, kdy budete mít možnost si vybavit interiér bytu dle svých představ.

Investiční příležitosti: jednotky, které jsou v lokalitě Praha 5 a jsou ve stavu dokončení 2022. Možnost prohlídky vzorového byru!

Je zde veškeré zázemí pro nájemníky: posilovna, recepce, prádelna, občanská vybavenost, Lídl vedle domu. Bytovou jednotku Vám na přání vybavíme veškerým nábytkem na míru, kuchyní, nábytkem do koupelny a předsíně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Jednotky jsou od 1kk - 2kk. 

Možnost také zakoupení komerčního prostoru v objektu, kde můžete mít svou kancelář - firmu - můžete zde provozovat svou provozovnu, bude zde dostatek zákazníků, kteří budou bydlet v samotném objektu. Kapacita omezená - volejte, co nejdřív.

Další investiční příležitost se nabízí v lokalitě Prahy 2, kde máte možnost pořídit jednotku 1+kk, 2+kk, 3+kk.

Ceny se odvíjí od velikosti jednotky. Stav a vybavení jednotky je  dle Vašeho přání - můžete si dokončit interiér dle svého přání a vybavit si jednotku svým nábytkem, ale máte možnost koupit jednotku již dokončenou a vybavenou. Nájemníci mají veškeré zázemí, recepce, posilovna, prádelna a další vybavenost. Dokončení 2021. Již nyní probíhají rezervace!

Pokud máte zájem o investiční příležitosti kontaktujte nás! Postaráme se Vám o vše - vybavení jednotky, pronájem, kde Vám najdeme vhodného nájemníka!

Prohlídky a více informací Vám poskytnou:  
majitelka IL REALITY Iveta Vašková, vaskova@ilreality.cz
manažer IL REALITY Bc. Iveta Figura, iveta.figura@ilreality.cz
IL REALITY, 603 252 019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci